Novinky

Nové zprávy a úspěchy

24. února 2015 v 21:19 | Alush
Zdravím,
tak se zase po chvilce ozývám. Jak můžete vidět, pořád pracuji na profilcích. Sice mi od nějakých koníků chybí fotky, ale to bych snad mohla příští týden o prázdninách napravit, uvidíme, ale i tak bych je chtěla mít hotové se vším všudy. Budu se snažit doplňovat i jejich ocenění z LS a ráda bych i rodiče- proto prosím, kdyby někdo měl rodiče pro nějakého mého koníka, napište, budu moc ráda :)


Co se týče úspěchů, nějaké jsem si přivezla z VLS (14.2.2015). Tedy nějaké... je jich vcelku dost, proto je nebudu vypisovat, ale pokládám to za úspěšnou akci. Celkově tam vládla příjemná atmosféra, po dlouhé době jsem potkala lidi, které jsem dlouho neviděla a kupodivu i mě někdo poznal. Akci hodnotím ze své strany kladně, ačkoli byla trochu delší, začalo se i později, tak mi to nevadilo, ale to jsem byla asi jedna z mála, protože jsme měly s holkama ochotný odvoz, aneb skvěle přizpůsobivého tatínka. Akorát pro ty z větší dálky to byla větší škoda. Občerstvení chválím, pizzu také :D Opět super prostory, vcelku dobře dostupné, velké stoly, jen ty milované židle, které jsou spojené, byly trochu překážkou. Zároveň chválím diplomky, natištěné na kvalitní papír- to se schvaluje! :D Nejen, že budou "trvanlivější", ale také se berou lépe do ruky. Sošky moc pěkné, kokardy také :) (jen by mohly být větší, mám ráda velkéé)

Kokardy jsme získali celkem 4. 2 za 1. a 2. místo ve valentýnské kategorii pro naše kobylky. Další 2 pro náš novější přírůstek- hřebce Comrade Rasputina, který zároveň získal 3. místo z výstavy, tedy i sošku! Jsem na něj velmi hrdá, stejně tak jako na slečnu, která byla ochotná a namalovala mi ho a to byla nečekaně Mazel :) Takže jí moc pěkně prezentoval.

Comrade Rasputin s oceněními z jeho první výstavy

Samozřejmě také co se týče koníků jsem neodjela bez nováčků :) Nová 3 SM- 2 OF od lišky a 1 CM (napravo) od Mazla byla očekávaná. Ale náhle se na VLS objevila s prodejem koníků Silvera a to by nebylo, abych si pořídila jeden z mých dlouho vysnívaných modelů- Gofferta 369. Je to pro mě ikonický Breyer, jsem hrozně ráda, že jsem ho konečně získala.

Co se týče normálního života- nic nového, jen škola.. A také teď budu měnit stáj, budu mít v pronájmu kobylku, moc se těším, ale zároveň jsem z toho trochu nervózní, znáte to, změny :) :D Tak vám třeba dodám nějaké její fotky.

Jinak co se týče jiného působení- z nudy obíhám blogy a ranche, občas ráda okomentuji, ale SR neberu, není to zde aktivní, jen občas něco písnu, okomentuji, nic závazného.

Přeji vám hezký večer,
Alush

Nový kabátek ranche

18. ledna 2015 v 18:58 | Alush
Zdravím občasní návštěvníci tohoto ranche,
ačkoli tento blog slouží už jenom jako záznam profilků koníků z mého ranche, byl opatřen novým vzhledem, který mi příjde sice trochu prostější (alespoň nebude nabíhat tak dlouho), ale o něco výraznější, přehlednější a veselejší.

Když už sem něco píši, tak vám tak nějak shrnu i novinky ze života ranche :)
Během roku 2014 přibylo několik nováčků, pár koníků od nás naopak našlo nový domov. Během ledna očekávám 3 nováčky, s tím, že jeden bude výměnou za naši kobylku Bet Yer Blue Boons, věřím, že u nové majitelky se bude mít moc dobře. U nás už dochází místo na poličkách, to budeme muset nějak vyřešit :D

Budete mě moci potkat například na VLS (Valentine Live Show), možná i později na nějaké jiné akci z mého okolí, jestli se uskuteční a něco mi tam nebude překážet z již naplánovaných věcí, tak bych se ráda podívala na CLS a FSLS.

Co se týče osobního života, stále jezdím k živým koníkům, chodím do školy.. no a žiju :D
Nebaví mě se rozepisovat, ani snad moc není o čem, tak vám zase přihodím do tohoto článku fotky z minulého roku na pokoukání, které najdete pod perexem :)

Po dlouhé době

25. srpna 2013 v 21:27 | Alush
Zdravím moji milí :)
je mi jasné, že už si toto přečte jen zatoulaný čtenář ranchů, a to jen prvních pár řádků, ale nevadí.
Dlouho jsem vám sem nic nepsala, tak trochu shrneme.
Sběratelství se u mě stále víc a víc dostává do pozadí vědomí. Přiznávám, ráda bych některé (většinu) modelů prodala, ale rozhodně ne v Česku, protože mi příjde, že zde si už nikod pořádně nevědomuje jejich skutečnou hodnotu, což je mi upřímně líto. Tak třeba k prodeji někdy dojde, hlavně, až dopiluji obchody se zahraničím.
Jezdila bych ráda alespoň na akce, ale vše je daleko, je pro mě velká komplikace se na ně alespoň dostat, tudíž nakonec z toho sejde... nu, třeba mě ještě někde uvidíte :)
A co tedy jinak dělám? Asi nic zajímavého, chodím teď přes srpen skoro každý den do stáje a příjde mi, že se vzdaluji lidem, ale to snad příchod do školy mezi ně zase navrátí věci do starých kolejí. Jdu do prváku a upřímně jsem zvědavá, jaké to tam bude, také nás čekají taneční... bude to ještě zajímavé :).
Z normálních seriálů a z Disneyovek jsem se dostala do "anime období", doufám, že to ze sebe oklepu, dosti to leze na mozek :D

Tenhle článek byl snad jen, aby jste věděli, že ještě žiju, možná se tu občas nějaký objeví, ale to slíbit nemohu.
Pod perexem máte zase nějaké obrázky a fotky, ať vás tu neunudím textem k smrti, vím, že mé vypisování sama sebe nemá smysl.

Nováčci

23. srpna 2012 v 12:49 | Alush
Ahoj :)
konečně přišli CMka od Mazla :)
Pod perexem jsou rychlo-fotky :)

Bez počítače

14. srpna 2012 v 13:59 | Alush
Ahoj, mám (hlavně pro mě) smutnou zprávu, rozbil se mi počítač. Chtěla jsem si zkusit přeinstalovat tablet na svůj počítač, aby to bylo snažší, ale já ani ségra (po tom, co jsem dopsala včerejší článek s kresbami mi napsala na FB, tak jsem se jí zeptala, jestli si ho mohu půjčit/ovat) jsme nevěděli, kde je instalační CD, tak jako, že něco stáhnu, protože jsem věděla, jak se to jmenuje. Chtělo to restartovat pc, dobrá no, byl večer, tak jenom, že to restartnu, jestli to bude funkční- prdlajs- zaseklo se to v tom zapínacím procesu (načítání s WIndows vlajkou atd.. znáte to), jakmile se tento proces chystal ukončit, aby to naběhlo na zvolení uživatele, něco tam přecvaklo a jelo to znovu a takhle stále dokola.
Táta je pěkně naštvaný, je to ajťák a sám neví, co tomu je a co s tím, což mu drásá nervy... každopádně jsem přes den doma sama, takže si občas zapnu notebook, ale vždy se pokusím ho zapnout jen na chvíli, protože jsem dospěla k závěru, že asi jsem taková kráva, že na co šáhnu, to se rozbije a rozhodně bez jediného funkčního počítače v domě bych nepřežila.
Teď ovšem k lepší stránce, k včerejšímu svátku jsem dostala 1000, tak jí možná do něčeho investuji :) ještě mě čekají 2 CMka od Mazla a také musím konečně objednat kokardy na Ranch roku (jen čekám, jestli si jedna holka rozmyslí, jestli bude sponzorovat, abych jí jako poděkování také objednala diplom).
Také jsem dnes byla s mamkou v Praze, ukázala mi božííííííííí (♥♥) obchod s šatama, že tam můžeme jít něco koupit, až se budou blížit taneční ataké jsme se stavili v Ikei. Mám 2 nové krabice, takové menší, protože mám k Breyerům spoustu ohlávek atd, tak ať to mám pohromadě, navíc, se budou hodit i na přepravu zase na nějaké akce :) A hlavně mám novou židli k pc (k nefunkčnímu...), je to takové kancelářské křesílko, potažené černou koženkou, je úžasné a měkoučké :) Víte, já jsem si nějak zvykla na takovou obyčejnou židli, já prostě nemám ráda kolečka, ani když se to pořád nějak točí, ale tohle je tak pohodlné, že si na to prostě v pohodě zvyknu :D

Je mi jasné, že to číst nebudete (jasný, obrázky si komentujte, vždyť to můžete jenom projet a napsat "Pěkný"), ikdyž aspoň jeden komentář u textu mě potěší :), ačkoli už o tom pochybuji.

(ještě z tábora)

Dětičky a koníci

12. srpna 2012 v 10:01 | Alush
Ahoj :) tak jsem včera byla na výpomoc na té akci.
Měla jsem na starosti nejmenšího poníka ve stáji→ Šimůnka, Eliška měla na starosti Báru a tuším mamka Elišky (fakt nevím, ale tuším, že jí říkala mami :D) vodila Rockyho.
S nejmenším ořem jsem tam také měla takovou překážkovou dráhu, prostě slalom, pidi-křížeček, podlézání, kavaleta a pak z bidel udělaná dráha na otočení :D
No, dětí tam bylo docela dost, člověk má raději nějaké komunikativnější a hlavně o něco větší. Třeba jedna holčička sice mluvila, ale vůbec jsem jí nerozuměla, neuměla pořádně vyslovovat a dost tam přidával "F", nějaké děti buď mluvit ještě neuměly, nebo se prostě styděly, což byla většina..nebo jedna holčička, ta byla poněkud schopnější komunikovat, s jednou jsem mohla i naklusat. Co se týče překážkové dráhy, první holčička, jejíž maminka zapoměla helmu v autě, tak jsem dostala tu, co jsme tam měli na půjčování (děti samozřejmě na oře bez helmy sednout nesměly), tak podlézačku neodhadla a trochu se praštila do hlavy, její sestru jsem se snažila nabádat a upozorňovat ještě víc, aby se opravdu pořádně skrčila, prdlajs, nabrala hlavou bidlo, bůhví, co si o mě ti rodiče mysleli a to jsem se vždy těch dětí ptala, jestli to chtějí jet, jestli si troufnou.
U ostatních dětí jsem raději podlézačku vynechávala akorát pak měli ještě problémy s křížkem. Ačkoli ho Šimůnek jenom tak přelízal, že škrtal nohama, snažila jsem se, ab byl opatrný, děti i přes mé upozorňování se předkláněli a přepadali mu na krk, jednou šel trochu svižnějším krokem a trochu si to "přeskočil", to se mi ta holčička málem rozbrečela. Vím, že to jsou jen malé děti, ale vážně mám raději ty ukecanější, hbitější a hlavně o něco starší, co si alespoň umí říct, kdyby něco.
No, ale na druhou stranu, jsem si na chvilku sedla na Báru a vyzkoušela si voltiž :D byla už docela vydeptaná z těch dětí, sice, když jsem jednou seděla obráceně, tak v klusu vykopla, ale kdo by z toho kulatýho poníka padal, že? :D
Šimůnka všichni museli krmit jablíčky a mrkví a vzhledem k tomu, že on neumí normálně jíst, tak to měl akorát rozžužlaný ovoce na podbradníku a okolo huby (fuj, když se o mě otřel!) a stejně to nesnědl všechno, takže většina toho jídla nakonec byla všude okolo.
Jedna paní zaplatila dvě stovky, tak to Eliška rozdělila, takže já mám výslužku 50 kč :D ikdyž bylo to zadarmo, takže jsem to nedělala pro těch "pár korun", prostě mě baví vodit :)

(pod perexem pár fotek)

Ranch roku 2012

8. srpna 2012 v 13:28 | Alush
Ahoj :)
na všechny ranche zapsané na CABHB jsem napsala komentáře s obeznámením o soutěži Ranchi roku 2012, ale kdyby jste si toho nevšimli, informuji vás ještě zde.
Do 2. září máte čas posílat přihlášky (jsou teď prázdniny, pořád jste někde pryč a proto to začne až v září), pokud budete v době průběhu soutěže pryč, určitě se dohodneme a vyřešíme, aby vás to neodvádělo od soutěže pryč :)
Byla bych ráda za propagaci, že si něam na ranch (do menu, do článku..) hodíte logo, nebo animačku, které naleznete níže :)
Nebude to nic těžkého, vždyť většinu budu vymýšlet já a sama na tohle génius nejsem :D S kvízem mi bude sice pomáhat Appaloosa, ale vážně, nic složitého to nebude a za pokus nic nedáte :)
Jako ceny plánujeme (při dostatku lidí- minimálně 5)- pro první 3 místa kokardy, pro první místo OF SM a 3 designy na přání, pro 2 zase 2 designy na přání a pro 3 jeden design na přání :) (ti co vyhrají více designů, budu ráda, když si to vyberete v různých časových usecích a ne najednou :D), všichni zúčastnění získají diplomek :) Zřejmě dostane každý jiný, svůj originální.Všude dobře, doma nejlépe

5. srpna 2012 v 10:54 | Alush
Ahoj :)
tak už jsem doma! :D Ten tábor zase nebyl taková hrůza, ikdyž jet tam s někým, koho znám, tak by to bylo lepší :)
Byl to spíše pracovní týden, v 8 ráno jsme vstali, běželi ven nakrmit odvést koně atd.. snídaně, práce, oběd, klid, ježdění, práce, venčení Krysáka s Dilemkem... Nejhorší to bylo první dny, ony tam totiž byly holky, které tam jsou celé prázdniny, takže už věděli, co se musí kdy a jak udělat, každá si naběhla ke své práci a já ještě s jednou holkou, co tam byla na týden jsme mohli jen stát a koukat, co asi můžeme udělat. Já jsem se během týdne do práce začlenila (druhá holka -naprosté, slušně řečeno, tele- se nezačlenila a byla schopna akorát tak zírat, jak spocená zvedám močí nasáklé koňské výkaly), takže jsem to nějak přežila.
Co se týče ježdění, tak to jsem byla neustále chválená, prý by ze mě byla skvělá drezurní jezdkyně, tsss, já chci jezdit parkur :D, no, můj sed mi chválí všude, alespoň něco. První den jsem jezdila s méně zkušenýma, aby si mě vedoucí (i trenérka) otestovala, nakonec jsem si i něco skočila, pak jsme byli na vyjížďce, musím říct, že ty terény tam.. božská rovina, docela obdivuji ty koně. Poprvé jsem tam jezdila bez sedla, když jsem jela první den bez něj, tak jsem byla na Myšákovi, bohužel jsem seděla docela vepředu, dost blízko jeho vysokého kohoutku, doteď mám trochu natržený rozkrok, detaily snad nejsou potřeba... :D Na Satyrovi (na jedno oko moc nevidí, je mu tak mezi 25-30, nikdo neví), to bylo, jako klusat na kostlivcovi, házelo to se mnou a bolelo to.. stěžovali si všichni :D Cyklonek, konečně kulatý ponclík byl neskutečně pohodlný, ten mi vyhovoval, jak se sedlem, tak bez.
V pátek jsme jezdili i takové "hry", bez sedel, kde jsme jeli slalom mezi kužely s lžíčkou s vajíčkem v ruce, kutálení míče k překážce po určené dráze a pak kolotoč a holubička v kroku (bez sedla a vodiče), holubička byla na čas, kdo vydrží nejdéle.
Jo a co se týče achalů.. mohla jsem si sednout na Míňu (Mignarda), do kruhovky, abych si nacválala, jenže jedna holka se nafoukla, že jsem jí na jeden den sebrala na ježdění Myšáka a ona si musela vzít Cyklona (přitom si ho neskutečně vychvalovala) a ještě bych šla na Míňu, tak se vedoucí naštvala, že tak teda nic, že budem jezdit jen na huculácích.
Venčila jsem tam i krávu :D a každý večer jsme brali ven ročního Myshmyshe a dvouročního Dilemka na procházky :)
Bylo to tam takové domácí a já jako "vetřelec" na týden, jsem se tam necítila tolik přirozeně, ale zas tak hrozný to nebylo.

Zde jsou fotky z jednoho dne tréninku, fotila to jedna holka mým foťákem, fotek je hodně, ale mají je na notebooku ty holky, co tam ještě budou do druhé poloviny srpna, ten velký achal tam je Míňa :)

Vím, že vysedávám na špatnou nohu, ale za 1. to bylo za kavaletama, takže jsem se na 99% za chvilku srovnala a za 2. se tam na to úplně peklo :DD
Cyklonek ♥
Vedoucí Terka s Mignardem (úžasný achaltekinský hřebec, vůbec jí pod sedlem nezlobil)
Soustředěná Alush, aneb výraz za všechny prachy :DGoodbye

27. července 2012 v 16:30 | Alush
Ahoj :)
tak zase odjíždím, tentokrát na Farmu GG (chovají tam Huculy a Achaltekince), řekla bych, že to bude takový pracovní týden, než tábor, protože na stránkách píšou "bez táborových her", navíc berou jen 6-8 dětí, takže jestli si tam s nějakýma nesednu, tak to bude většina :D
Můj strach je mnohem větší než před odjezdem na minulý (Mratín), protože teď tam jedu sama, nebudu tam nikoho znát, takže opět→ záleží na trenérovi, vedoucím, koních a ostatních lidech, jak si to tam užiju, jsem na to dost zvědavá, hrozně se bojím.
Předsnastavila jsem vám sem asi 3 profilky, až se vrátím, budu chtít zamakat na jedné soutěži pro vás, doufám, že se "Ranche roku" zúčastníte, jestli vás bude dost, tak budou i kokardy, možná i nějaká jiná věcná odměnka :), ale to se musí přihlásit minimálně 5 lidí, však vrzy uvidíte.

PS: Taky vás tak štvou na blogu ty reklamy se zvukem? Například teď se mi snažil spustit vedle psaní tohoto článku Silan, naštěstí jsem včas stihla vypnout zvuk. Leze mi to na nervy!

Fotka z úterního tréninku cross country, našeho poníka Ňufa s Ashley :)

Hezký týden!

Nové přírůstky

24. července 2012 v 17:26 | Alush
Ahoj :)
máme 3 nové přírůstky. Nejhlavnějším je Cascar, krásný bělouš, kterého mi prodala Steepluše a pak 2 Collecta koníci, které jsem si koupila v obchoďáku. Vždy jsem chtěla nějakého koníka buď Safari nebo Collecta, tak už jsem si je pořídila :) jsou vážně realističtí, akorát v Pompu měli většinu poškrábanou, hlavně jednoho hnědáka, kterého jsem původně dost chtěla, ten byl ovšem pořádně sedřený, takže jsem si vzala bílou Arabku a palomino TWH.


Pokud vás napadne nějaké pěkné jméno pro collecta koníky, klidně navrhněte :) já jsem zatím bez inspirace

Co se týče článků- musím se snažit balit na tábor (brrr mě tam asi nedokopou :(, jsem ve stavu, kdy bych si raději zlomila ruku, než tam jela), navíc zítra jedu k lišce, budu u ní spát a pak s ní pravděpodobně pojedu do kina, takže budu ráda, když budu stíhat s tím balením :D Ranche se snažím občas okomentovat.

Zpět doma

23. července 2012 v 10:09 | Alush
Ahoj :) omlouvám se, že píšu až teď, ale nějak se mi dřív nechtělo.
Tábor byl superní. Lidi, vedoucí, trenér, kuchařka i koně super. Na chatku nám přidělili jednu holku, Lucku, se kterou jsme se zkamarádili hned, byla fajn. Nejstarší děcka tam byla 14-ti letá, já patřila k nim, prakticky to byla taková veká parta "těch starších" a pak tací drzí spratci :D. Nějací prcci byli nevýrazní, nějací ale dost štvali a pokoušeli nervy všech.
Trenér měl s koňma a trénováním dost zkušeností, navíc do ničeho nenutil, neřval a uměl dost dobře učit, trenér jak má být :) škoda, že je to tak daleko :( jinak bych tam ráda jezdila i normálně.
Akorát jak člověk vidí všechny ty pády, tak trochu ztratí sebedůvěru, ikdyž sám nespadl :/ poslední den jsem si proto raději usmyslela, že půjdu na poníka, protože se fakt dost bojím. Koně nedávají přes den na pastvu, takže jsou živější a navíc měli každý den (s prominutím) zasraný boxy, takže kydat to taky dalo práci.

Tady jsou fotky ze skoků vedoucích, ode mne, nechtělo se mi zvedat, takže tam je žrbdlení, takže to celkově stojí za prd :D

Odjezd

13. července 2012 v 15:09 | Alush
Ahoj :)
v neděli odjíždím na tábor, zítra budu balit, takže nevím, jestli bych stíhala napsat zítra :) omluvte prosím mou tedy týdenní absenci, budu s liškou a ještě jednou spolužačkou na koňském táboře v Mratíně. Jsem na to tedy zvědavá :D dost se bojím, člověk nikdy neví, jaký schytá lidi, počasí, koně, kuchaře, vedoucí, trenéry, nálady... :D Vezmu s sebou asi svůj foťák, snad se mi s ním něco podaří vyfotit, ale třeba mi mamka dovolí, abych si "vypůjčila" její :D.

Očekáváme 2 nové přírůstky, ale o těch vás informuji až za týden :) (jeden by byl možná už dneska, jen ta pošta nespolupracuje!)

Tak se mějte hezky :) Máte tu přednastavený zbytek MCh

Odjezd

24. června 2012 v 8:30 | Alush
Ahoj :)
chtěla bych se s vámi rozloučit, jelikož za chvíli odjíždíme na chatu u Orlíku (u Písku), takže prosím omluvte mou týdenní absenci. Budeme tam být vlastní bazén, kousek les a je tam také pěkná zahrádka :) beru s sebou také nějaké Breyery na focení, byli jsme tam i loni a fotky tam dopadli takto. Snad letos budou lepší :) (hlavně bez mých úchvatných bot v pozadí :D)
Vzhledem k tomu, že se vrátím až na začátku Vašich prázdnin, tak vám chci popřát, aby jste si je užili, ať je pěkné vysvědčení a nic si za ty 2 měsíce neprovedete :)

Jinak, pokud vás zajímá koho beru, tak je to Midnette (je praktická na balení a fotogenická :D), Absárka (Achal- už dlouho jsem ho nefotila), Khálího, Sockse (ať mám od těch dvou taký pořádný fotky, když jsou u mě chvíli, vzala bych i Psychouše, ale o toho bych měla moc velký strach), Heroa a Jesaja (classics hříbě).

Tak se mějte hezky :)
Alush

Nepřítomnost

12. června 2012 v 16:41 | Alush
Ahojte :)
Omlouvám se za nepřítomnost, nějak nemám čas. V pondělí písemka z ájiny, dnes z čtenářského deníku, zítra čtvrtletka a ošklivé zkoušení z němčiny (mě ty slouvíčka prostě nejdou :/), ve čtvrtek národní konference "Já, občan", v pátek jedeme do zoo Liberce. Jsem ráda alespoň za tu zoo, ikdyž pomale se to klidní. Bohužel mi příjde, že si teď poslední 2 týdny kazím prospěch, a to dost. Nejsem schopna se pořádně soustředit, což mě dosti mrzí.

Jinak, o prázdninách budu mít dost času, skoro nikam nejedeme :) takže kdyby byl někdo na pokec, nebo chtěl nějakou grafiku, tak má příležitost.

Ještě mimochodem.. nechtěl by se mnou někdo na tábor od 28.7.- 4.8. sem http://www.farmagg.cz/ (Mšeno) :D já tam chci jet 100%, jen by bylo fajn kdybych tam někoho znala.

Hezký den,
Alush

Vysoká návštěvnost, opět

2. června 2012 v 11:09 | T&A
Opět Vám musíme moc poděkovat, že stále zvedáte návštěvnost :)!
Náš ranch navštívilo už přes 200 lidí !
Moc Vám děkujeme a doufáme, že to takhle půjde dál a dál :).
Krásný den.

Dva nové Chips přírůstky

29. května 2012 v 15:49 | Alush
Ahojte :)
Dnes jsem byla na poště vyzvednout 2 PS Chipse, které jsem koupila od Appaloosy :)
Ještě mám jednoho krásného Arábka u Naervon a na SLS k nám dorazí (konečně) také PS Standart, je úchvatný, moc se na něj těším :) ikdyž je až k narozkám, tak se ho pokusím vyfotit zatím na SLS.
Teď ale k těmhle 2 prckům.
Jako prvního zmíním strakatého arábka Al Khálího, jehož zbarvení mě fascinuje. Myslela jsem, že my budou vadit 2 téměř pravidelné fleky, ale je to v pohodě :) je doopravdy nádherný. Ještě musím domyslet, jestli to bude Arab, nebo pinto arab, uvidíme...
Druhý je hanoverský hřebec Two Socks (Dvě ponožky, jak originální a trefné.. :D), má krásné zbarvení, hlavně ty groše ♥ to zastiňuje jeho mdlý výraz a celkově takovou tu "zestárlost", nebo jak bych to řekla.. no prostě nedostatky.

Pod perexem jsou fotky, s tím mým kompaktem se toho moc nedá, navíc jsou takové narychlo a focené uvnitř, ale koukat se na ně dá :D

Vysoká návštěvnost

24. května 2012 v 19:55 | T&A
Děkujeme Vám za návštěvnost !
Náš začínající ranch navštívilo už více jak 100 návštěvníků.
Ještě jednou děkujeme :).

Článek věnovaný kočce

19. května 2012 v 19:37 | Alush
Auto... ten nevinný vrah, jenž šetří naše nohy a dostane nás z bodu A do bodu B a bere nám zdravý pohyb. Lidé je pořád využívají, ačkoli tato nemovitost zabila již tolik jejich příbuzných, zvířecích kamarádů i jiných stvoření, které se jen omylem dostali na asfaltovou cestu, která kdysi v těchto místech nebyla a býval tam možná jejich domov, nebo jejich oblíbená mýtinka na spásání trávy, či bobulí. Nechci zde ovšem obviňovat ta auta, ale lidi a tím se dostáváme přímo k věci, protože úterý 15.5. skončil pod koly aut náš milovaný kocourek Fredy.
Krásné slunné ráno, u kterého nechápu, jak někdo mohl srazit kočku.
- nebylo to v zatáčce
- viditelnost dobrá
- Fredy vždy chodil po chodníku a autům se výhýbal
Z toho si mohu vyvodit, že řidič byl nějaký idiot a kocoura přes silnici lákalo nějaké děcko, které v tu dobu chodí na autobus do školy. Chudák naše kočička Angie je teď zase sama a chudák chodí a mňouká, neví, kde je.
Je to vlastně 4 kočka, co takto skončila, ovšem první 3 zemřely, když byla venku mlha, nebo špatné počasí. Drákulka, která zemřela před Frediem byla sestřička Angie.

Pod perexem jsou jeho fotky :) Chudák, odhodilo ho to k chodníku a rozervalo mu to trup, doufám, že umíral rychle a s co nejmenší bolestí, ovšem vždy bude s námi :)
To malé koťátko, které sestra přivezla domů a pobíhalo ve stodole, když já jsem přišla a nevěděla, že s námi stráví další rok svého života. Zatoulalo se od maminky k sestřině spolužačce a skončilo u nás.

Úvod

19. května 2012 v 16:28
Vítáme Vás na našem novém ranchi. Založili jsme ho s úctou a hrdostí a budeme rádi, když nám blogování půjde. Doufáme, že i když jste na ranch narazili třeba jen náhodou, budete se sem rádi vracet.
 
 

Reklama