Únor 2015

Nové zprávy a úspěchy

24. února 2015 v 21:19 | Alush |  Novinky
Zdravím,
tak se zase po chvilce ozývám. Jak můžete vidět, pořád pracuji na profilcích. Sice mi od nějakých koníků chybí fotky, ale to bych snad mohla příští týden o prázdninách napravit, uvidíme, ale i tak bych je chtěla mít hotové se vším všudy. Budu se snažit doplňovat i jejich ocenění z LS a ráda bych i rodiče- proto prosím, kdyby někdo měl rodiče pro nějakého mého koníka, napište, budu moc ráda :)


Co se týče úspěchů, nějaké jsem si přivezla z VLS (14.2.2015). Tedy nějaké... je jich vcelku dost, proto je nebudu vypisovat, ale pokládám to za úspěšnou akci. Celkově tam vládla příjemná atmosféra, po dlouhé době jsem potkala lidi, které jsem dlouho neviděla a kupodivu i mě někdo poznal. Akci hodnotím ze své strany kladně, ačkoli byla trochu delší, začalo se i později, tak mi to nevadilo, ale to jsem byla asi jedna z mála, protože jsme měly s holkama ochotný odvoz, aneb skvěle přizpůsobivého tatínka. Akorát pro ty z větší dálky to byla větší škoda. Občerstvení chválím, pizzu také :D Opět super prostory, vcelku dobře dostupné, velké stoly, jen ty milované židle, které jsou spojené, byly trochu překážkou. Zároveň chválím diplomky, natištěné na kvalitní papír- to se schvaluje! :D Nejen, že budou "trvanlivější", ale také se berou lépe do ruky. Sošky moc pěkné, kokardy také :) (jen by mohly být větší, mám ráda velkéé)

Kokardy jsme získali celkem 4. 2 za 1. a 2. místo ve valentýnské kategorii pro naše kobylky. Další 2 pro náš novější přírůstek- hřebce Comrade Rasputina, který zároveň získal 3. místo z výstavy, tedy i sošku! Jsem na něj velmi hrdá, stejně tak jako na slečnu, která byla ochotná a namalovala mi ho a to byla nečekaně Mazel :) Takže jí moc pěkně prezentoval.

Comrade Rasputin s oceněními z jeho první výstavy

Samozřejmě také co se týče koníků jsem neodjela bez nováčků :) Nová 3 SM- 2 OF od lišky a 1 CM (napravo) od Mazla byla očekávaná. Ale náhle se na VLS objevila s prodejem koníků Silvera a to by nebylo, abych si pořídila jeden z mých dlouho vysnívaných modelů- Gofferta 369. Je to pro mě ikonický Breyer, jsem hrozně ráda, že jsem ho konečně získala.

Co se týče normálního života- nic nového, jen škola.. A také teď budu měnit stáj, budu mít v pronájmu kobylku, moc se těším, ale zároveň jsem z toho trochu nervózní, znáte to, změny :) :D Tak vám třeba dodám nějaké její fotky.

Jinak co se týče jiného působení- z nudy obíhám blogy a ranche, občas ráda okomentuji, ale SR neberu, není to zde aktivní, jen občas něco písnu, okomentuji, nic závazného.

Přeji vám hezký večer,
Alush

Idocus

24. února 2015 v 20:59


Jméno: Idocus
Přezdívka: Idík
Plemeno: Holandský teplokrevník
Pohlaví: Hřebec
Matka: -
Otec: -
Datum narození: 13.8.2009
Zaměření:
Parkur
Ocenění:
-
Potomci: -
Značka: OF BH

Chubasco

6. února 2015 v 10:55 | Alush


Jméno: Chubasco
Přezdívka: Chuby
Plemeno: Americký Saddlebred
Pohlaví: Hřebec
Matka: -
Otec: -
Datum narození: 8.9.2005
Zaměření:
Parkur
Ocenění:
-
Potomci: Caravelle
Značka: OF BH

Summer

5. února 2015 v 16:59 | Alush

Jméno: Summer
Přezdívka: Sam
Plemeno: Shirský kůň
Pohlaví: Hřebec
Matka: -
Otec: -
Datum narození: 4.2.2009
Zaměření:
Tah
Ocenění:
4. místo OF BH TR ChladnokrevníciVLS 2015
Potomci: -
Značka: OF BH

Milton

4. února 2015 v 18:29 | Alush


Jméno: Milton
Přezdívka: Miltonek
Plemeno: Britský sportovní kůň
Pohlaví: Hřebec
Matka: Aston Answer
Otec: Marius
Datum narození: 4.7.1999
Zaměření:
Parkur
Ocenění:
1. místoOF BH TR Teplokrevníci VLS 2015
Potomci: -
Značka: OF BH