Srpen 2013

Po dlouhé době

25. srpna 2013 v 21:27 | Alush |  Novinky
Zdravím moji milí :)
je mi jasné, že už si toto přečte jen zatoulaný čtenář ranchů, a to jen prvních pár řádků, ale nevadí.
Dlouho jsem vám sem nic nepsala, tak trochu shrneme.
Sběratelství se u mě stále víc a víc dostává do pozadí vědomí. Přiznávám, ráda bych některé (většinu) modelů prodala, ale rozhodně ne v Česku, protože mi příjde, že zde si už nikod pořádně nevědomuje jejich skutečnou hodnotu, což je mi upřímně líto. Tak třeba k prodeji někdy dojde, hlavně, až dopiluji obchody se zahraničím.
Jezdila bych ráda alespoň na akce, ale vše je daleko, je pro mě velká komplikace se na ně alespoň dostat, tudíž nakonec z toho sejde... nu, třeba mě ještě někde uvidíte :)
A co tedy jinak dělám? Asi nic zajímavého, chodím teď přes srpen skoro každý den do stáje a příjde mi, že se vzdaluji lidem, ale to snad příchod do školy mezi ně zase navrátí věci do starých kolejí. Jdu do prváku a upřímně jsem zvědavá, jaké to tam bude, také nás čekají taneční... bude to ještě zajímavé :).
Z normálních seriálů a z Disneyovek jsem se dostala do "anime období", doufám, že to ze sebe oklepu, dosti to leze na mozek :D

Tenhle článek byl snad jen, aby jste věděli, že ještě žiju, možná se tu občas nějaký objeví, ale to slíbit nemohu.
Pod perexem máte zase nějaké obrázky a fotky, ať vás tu neunudím textem k smrti, vím, že mé vypisování sama sebe nemá smysl.