Jak se věci mají...

30. dubna 2013 v 17:19 | Alush
Zdravím Vás :)
Ani už nevím, proč sem něco píšu, jelikož je mi jasné, že to nikdo číst nebude, ale bylo mi líto, že to tu až tak zanedbávám i před nápis "Pozastaveno", proto občas přidělám nějaké profily koníků, chci aby to bylo do konce letních prázdnin kompletní.
Co se týče celkového sbírání, nějak mě to nebere... Dřív jsem viděla novinky, mohla bych se zbláznit, kdybych nějakého nemohla mít, nebo kdybych si musela z nových koníků vybrat jen opravdové favority/a, ale teď? Teď se na to podívám, samozřejmě, že jsou teď dostupné velmi vydařené kousky, ale nemám na to chuť. Mnohem víc času teď trávím s koníky a hlavně péčí u nich. Jsem ráda, že jsem nezůstala ve staré stáji, kde jsem byla maximálně 2-3 hodiny. Trávit teď celé odpoledne u koní je mnohem prospěšnější. Ráda přispívám pomocí s prací a nebavilo mě si pořád vozit jen zadek v sedle, kde teď trávím teď také víc času, protože "trenérka" vážně pořád nehlídá čas, abychom náhodou nejezdili o 10 minut dýl. Takže takoví 2 koníci na proježdění už pro mě není nic neobvyklého.
Blíží se prázdniny, které mám v plánu samozřejmě také trávit u koníků.. mimochodem, kdyby někdo chtěl jet se mnou do Vrchovan na tábor, nebránila bych se, protože je pro mě vyčerpávající tam jet jen sama za sebe.

Pod perexem je pár fotek, takže pro líné čtenáře, ať si alespoň můžou něco prohlédnout, že? :)


Moje kočička Angie už je velká slečna, jsem ráda za každý den s ní :)
Toto je koník jménem Lord, byl ve stáji jen chvilku (ale naprostý zlatíčko)- přivezen z cirkusu Berousek, byl pěkně tlustý, na fotkách je to ještě vidět. Fotky jsou moje, byla jsem ho nafotit, protože byl na prodej (už je samozřejmě pryč)
Také pořád pokračuji v kreslení, stále mě to baví, pořád mi to nejde :)
zde jakési stvoření vzniklé za 20 minut čistého času :)
Zase vás s přílišnou tvorbou otravovat nebudu, takže výběr 3 kreseb jsem vám sem hodila
Já v zimě s hafloušem, pořád je na prodej, taky ňuňák :) divím se, že ho pořád nikdo nechce.
Fotkou Cedrica s Brendou se s vámi loučím :)

Tak se mějte hezky!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Frisullka Frisullka | Web | 2. května 2013 v 7:16 | Reagovat

Vidíš, já se potýkám ne s nechutí ke sbírání, ale ke psaní článků, takže něco smysluplného vyplodím jen zřídka :/ Ale myslím, že v tvém případě živí koně jsou na prvním místě právem :) Kdybych na koně mohla tak jsem taky celé dny ve stájích a na ranch tady kašlu, ale protože ke koním nemůžu tak jsem spíš tady :)
Lord je dobře buclatej :D A hafloušek taky krása :)
Já si myslím, že ti kreslit jde :D Ta podivná stvůra je naprosto luxus :D

2 Appaloosa Appaloosa | 2. května 2013 v 9:44 | Reagovat

Budu upřímná, částečně vás holky vůbec nechápu. Chápu, že rády chodíte do stají k živým koním, chápu, že nemáte čas nebo náladu na psaní na ranch, ale vůbec nechápu ten ústup od sbírání. Kam se proboha pořád všechny ženete? Chcete být za každou cenu dospělé??!! To už budete celý zbytek života. A co potom?

P.S. Jedeš vůbec v červnu na CLS?? Nebo tě to už také nebere??

3 Alusha98 Alusha98 | Web | 2. května 2013 v 14:39 | Reagovat

[2]: Nechci být dospělá, stále mě baví si s koníky "hrát", ráda je fotím a ráda jim zkouším postroje atd.. ale nemám potřebu po nových, aktuální stádo mi stačí. Já to neovlivním, názor neměním- je to super záliba, jen to nadšení mi nevím proč mizí. Ty už sbíráš prakticky od dětství a co má člověk opravdu z dětství si zachová, protože myšlenky dítěte nám vše zveličují a příjdou nám skvělé, hlavně když v rozmlženém vzpomínání se snažíme vybavit ten pocit něčeho, co bylo "poprvé". Ovšem spousta lidí v ČR začala až později a názor tak snadněji vydrží, neříkám však, že to platí u všech. Já prošla "falešným zapálením" do mnoha věcí, ale to vyprchalo, je jen pár věcí, co mi skutečně vydrželo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama