Nuda

9. srpna 2012 v 17:41 | Alush |  Deníček ranche
Ahoj :)
jsem doma a není co pořádného dělat, občas něco pouklidím, nebo něco, ale fakt nic zajímavého :/. V sobotu je v Choťánkách akce pro prcky (údajně předškolní dětičky :)), bude voltiž a překážková dráha, já budu vodit malého poníka Šimůnka přes tu překážkovou dráhu, jsem ráda, že mohu nějak pomoci :) Ikdyž doufám, že se stihnu vypařit jak bude všechno hotovo, protože pak bude opékání, kde bude určitě Choťánkovské společenství koňáků a určitě by to dopadlo tak, že by se všichni bavili se všema, jen já bych seděla jak idiot a čekala, až se můj buřt opeče a budu ho moci poslušně spapat.

Jestli se také nudíte, mám pro vás návrh, takovou rychlosoutěž- všimla jsem si, že jsem totiž omylem do rozcesníků koníků místo jednoho dala odkaz na písničku, kdo mi jako první napíše jméno toho koníka, u kterého jsem udělala chybu+ jméno té písničky (je tam odkaz na youtube), tak mu udělám diplom :) (kdyžtak si rovnou pište, co na něj chcete :D).. a nebo víte co (nechce se mi mazat to, co jsem napsala), dám skryté komentáře a diplomek dostane každý, stačí splnit podmínky :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama