Červenec 2012

Zoe By Chance

30. července 2012 v 5:30 | Alusha98
Jméno: Zoe By Chance
Přezdívka: Zoe

Plemeno: American Paint Horse
Pohlaví: Klisna
Matka: RZD Marylin
Otec: RZD ještě bezjmenný paint
Datum narození:
20.9.2004
Zaměření:
Western
Ocenění:
6. místo OF BH SM Stock CLS 2012
Potomci: -
Značka: OF Breyer horse

Chestnut Star

29. července 2012 v 12:00 | Alush
Jméno: Chestnut Star
Přezdívka: Ryzák

Plemeno: American Quarter horse
Pohlaví: Hřebec
Matka: --
Otec: --
Datum narození:
15.7.2002
Zaměření:
Western
Ocenění: --
Potomci: --
Značka: OF Breyer horse

Mini Treasured Move

28. července 2012 v 1:00
Jméno: Mini Treasured Move
Přezdívka: Trea

Plemeno: American Paint horse
Pohlaví: Klisna
Matka: RZD Luis Vuitun
Otec: RZD Meatflye
Datum narození:
16.7. 2001
Zaměření:
Western
Ocenění: --
Potomci: Markus Tersia Star
Značka: OF Breyer horse

Silver Prince

27. července 2012 v 22:30 | Alush


Jméno: Silver Prince
Přezdívka: Smartík

Plemeno: Andaluský kůň
Pohlaví: Hřebec
Matka: --
Otec: --
Datum narození:
12.4.2007
Zaměření:
Anglie
Ocenění:

4. místo OF BH SM Baroko VLS 2015
2. místo OF BH SM Baroko FSLS
Potomci: -
Značka: OF Breyer horse

Goodbye

27. července 2012 v 16:30 | Alush |  Novinky
Ahoj :)
tak zase odjíždím, tentokrát na Farmu GG (chovají tam Huculy a Achaltekince), řekla bych, že to bude takový pracovní týden, než tábor, protože na stránkách píšou "bez táborových her", navíc berou jen 6-8 dětí, takže jestli si tam s nějakýma nesednu, tak to bude většina :D
Můj strach je mnohem větší než před odjezdem na minulý (Mratín), protože teď tam jedu sama, nebudu tam nikoho znát, takže opět→ záleží na trenérovi, vedoucím, koních a ostatních lidech, jak si to tam užiju, jsem na to dost zvědavá, hrozně se bojím.
Předsnastavila jsem vám sem asi 3 profilky, až se vrátím, budu chtít zamakat na jedné soutěži pro vás, doufám, že se "Ranche roku" zúčastníte, jestli vás bude dost, tak budou i kokardy, možná i nějaká jiná věcná odměnka :), ale to se musí přihlásit minimálně 5 lidí, však vrzy uvidíte.

PS: Taky vás tak štvou na blogu ty reklamy se zvukem? Například teď se mi snažil spustit vedle psaní tohoto článku Silan, naštěstí jsem včas stihla vypnout zvuk. Leze mi to na nervy!

Fotka z úterního tréninku cross country, našeho poníka Ňufa s Ashley :)

Hezký týden!

Nové přírůstky

24. července 2012 v 17:26 | Alush |  Novinky
Ahoj :)
máme 3 nové přírůstky. Nejhlavnějším je Cascar, krásný bělouš, kterého mi prodala Steepluše a pak 2 Collecta koníci, které jsem si koupila v obchoďáku. Vždy jsem chtěla nějakého koníka buď Safari nebo Collecta, tak už jsem si je pořídila :) jsou vážně realističtí, akorát v Pompu měli většinu poškrábanou, hlavně jednoho hnědáka, kterého jsem původně dost chtěla, ten byl ovšem pořádně sedřený, takže jsem si vzala bílou Arabku a palomino TWH.


Pokud vás napadne nějaké pěkné jméno pro collecta koníky, klidně navrhněte :) já jsem zatím bez inspirace

Co se týče článků- musím se snažit balit na tábor (brrr mě tam asi nedokopou :(, jsem ve stavu, kdy bych si raději zlomila ruku, než tam jela), navíc zítra jedu k lišce, budu u ní spát a pak s ní pravděpodobně pojedu do kina, takže budu ráda, když budu stíhat s tím balením :D Ranche se snažím občas okomentovat.

MCh- BD 5 (D20) Model, který si nikdy nechtěla a přesto je v tvé sbírce

23. července 2012 v 10:30 | Alush

Bonusový den 5.- Model, který si nikdy nechtěla a přesto je v tvé sbírce

Velice zajímavé téma.. většinou se jedná o modely, který jsem si zakoupila tak nějak znenadání na LS.
O kom jsem opravdu neuvažovala je koník Heroes Don´t Cry, růžové SM, reprezentující charitativní skupinu, která se nějakým způsobem potýká s rakovinou prsu (nějak jsem se o to nezajímala). Zakoupila jsem si ho na CLS 2011.


Zpět doma

23. července 2012 v 10:09 | Alush |  Novinky
Ahoj :) omlouvám se, že píšu až teď, ale nějak se mi dřív nechtělo.
Tábor byl superní. Lidi, vedoucí, trenér, kuchařka i koně super. Na chatku nám přidělili jednu holku, Lucku, se kterou jsme se zkamarádili hned, byla fajn. Nejstarší děcka tam byla 14-ti letá, já patřila k nim, prakticky to byla taková veká parta "těch starších" a pak tací drzí spratci :D. Nějací prcci byli nevýrazní, nějací ale dost štvali a pokoušeli nervy všech.
Trenér měl s koňma a trénováním dost zkušeností, navíc do ničeho nenutil, neřval a uměl dost dobře učit, trenér jak má být :) škoda, že je to tak daleko :( jinak bych tam ráda jezdila i normálně.
Akorát jak člověk vidí všechny ty pády, tak trochu ztratí sebedůvěru, ikdyž sám nespadl :/ poslední den jsem si proto raději usmyslela, že půjdu na poníka, protože se fakt dost bojím. Koně nedávají přes den na pastvu, takže jsou živější a navíc měli každý den (s prominutím) zasraný boxy, takže kydat to taky dalo práci.

Tady jsou fotky ze skoků vedoucích, ode mne, nechtělo se mi zvedat, takže tam je žrbdlení, takže to celkově stojí za prd :D

MCh- BD 4 (D19) Nejúspěšnější model

22. července 2012 v 11:00 | Alush |  Zajímavosti

Bonusový den 4.- Nejúspěšnější model

Nevím, jak jsem tohle měla hodnotit- celkově, kdo má nejvíce ocenění, nebo nejvyšší.
Nejvíc si asi z tohohle úhlu cením Dhakiyah, CM arabka chips od Naervon. Koupila jsem jí od Naer na CLS a tam mi vyhrála kategorii CM SM/ Chips Arabians a pak v celé kategorii CM SM/Chips byla 3, takže mi vyhrála pěknou velkou kokardu :) také vyhrála 3. místo na SLS ve své kategorii.


MCh- BD 3 (D18) Největší model

21. července 2012 v 0:23 | Alush |  Zajímavosti

Bonusový den 3.- Největší model

Ačkoli jsem o Kingovi nechtěla psát víckrát, budu muset, je bezkonkurenčně největším modelem v mé sbírce, to mu nesmím vyvrátit, protože by to byla lež jako slon :D