Červen 2012

Fotky koníků z dovolené

30. června 2012 v 19:10 | Alush |  Fotografie
Fotky nejsou nic extra, ale docela to jde :) Při focení jsem si uvědomila, jak je Absárek nádherný.. :D
Občas se mi tam připletl i kocour (mazel, chodil za námi každý den, je majitelů té chaty) a také luční koník :D
Nějak se mi zamíchali, snad to zvládnete :D

http://img12.rajce.idnes.cz/d1203/6/6668/6668944_2464297e806f32ad3000ea5656e74495/images/53.jpg?ver=2

Všude dobře, doma nejlépe!

30. června 2012 v 17:50 | Alush
Ahoj :)
Tak už jsem (konečně) doma :D
To příšerný vedro mi ani trochu nedělá dobře, první den, co jsme dorazili na chatu mě příšerně bolela hlava, což pokračovalo i do druhého dne, kdy se stalo něco, co se mi nestalo už asi takových pěkných 5 let- usnula jsem přes den! Já výhradně přes den nespím, ale bylo mi fakt zle, když jsem se probudila do zbytku dne, byla jsem v takovém divném stavu, při kterém jsem v pohodě vnímala televizi, kecy mamky a luštila jsem složitější sudoku. Byl to takový polospánek.. vážně divný.. :D
No, ale počasí také přispělo k tomu, že jsme mohli využít bazén, ten doopravdy přišel vhod. Ze srandy jsem navrhla, že bychom mohli opět (třetí rok po sobě) jet do zoo u Hluboké (Zoo Ohrada), samozřejmě jsme nakonec jeli, měli tam krásné koťátko rysa ♥ bylo staré 1 měsíc a pak ještě nějaká nová mláďátka.
Vzhledem k tomu, že se někdo musel starat doma o zvířátka, tak u nás přebývala ten týden babička.. mě to nějak nevadilo, ale bohužel, táta jí doporučil, že v mém pokoji se spí nejlépe, což znamenalo úklid. Jakmile jsem se vrátila, zjistila jsem, že je zde uklizeno ještě víc. Ani nechci vědět, kde všude se mi hrabala :/ já prostě NENAVIDÍM, když mi někdo uklízí v pokoji. Jak tomu říká mamka "neskuterný bordel", tak to je můj systém pořádku, když se dostanu k pc, koníkům a posteli, jsem šťastná ;), ale s tím se prostě milá maminka nesmíří :D

Teď 2 týdny budu doma :) za týden mám narozky, kdy vám konečně oficiálně představím nový přírůstek, teď se pokusím dohnat resty s komentama :) Fotky koníků sem dám ještě dnes, zítra zřejmě ze zoo.
(není nad to, když vám sestřička leze do záběru)

Odjezd

24. června 2012 v 8:30 | Alush |  Novinky
Ahoj :)
chtěla bych se s vámi rozloučit, jelikož za chvíli odjíždíme na chatu u Orlíku (u Písku), takže prosím omluvte mou týdenní absenci. Budeme tam být vlastní bazén, kousek les a je tam také pěkná zahrádka :) beru s sebou také nějaké Breyery na focení, byli jsme tam i loni a fotky tam dopadli takto. Snad letos budou lepší :) (hlavně bez mých úchvatných bot v pozadí :D)
Vzhledem k tomu, že se vrátím až na začátku Vašich prázdnin, tak vám chci popřát, aby jste si je užili, ať je pěkné vysvědčení a nic si za ty 2 měsíce neprovedete :)

Jinak, pokud vás zajímá koho beru, tak je to Midnette (je praktická na balení a fotogenická :D), Absárka (Achal- už dlouho jsem ho nefotila), Khálího, Sockse (ať mám od těch dvou taký pořádný fotky, když jsou u mě chvíli, vzala bych i Psychouše, ale o toho bych měla moc velký strach), Heroa a Jesaja (classics hříbě).

Tak se mějte hezky :)
Alush

Nový Psychoušek

21. června 2012 v 16:49 | Alush |  Fotografie
Ahoj :)
včera přišel nový krasavec o Naervon (s krásnými arabskými ohlávkami), je to rezavý CM PS Chips arábek, který dostal jméno Magnum Psyche (říkám mu prostě Psychouš :D)

Jo jinak, nějak nemám náladu na nic, v neděli odjíždíme na dovolenou, takže budu mít o týden delší prázdniny, objednávky na design mi prosím připomeňte 1. července, abych na ně nezapoměla, dřív je pravděpodobně neudělám, pokud ovšem nechcete respektovat osobní život, nic vám dělat nemusím :)


Jinak vylovila jsem nějaké fotky, které jsem nafotila tuším v dubnu, když jsme byli na chatě u Liberce :)
Pod perexem máte fotky psychouše :)

Nedoceněna...

17. června 2012 v 12:59 | Alush |  Grafika
Ahojte :)
Vždy jsem byla oblíbená grafička.. ale teď je člověk bez jediné žádosti, přitom má úroveň se za ty roky zvýšila, já se vás nechci doprošovat.. ale co mám zlepšit, aby byla opět chtěná? O prázdninách se budu nudit a dělat grafiku pořád pro 2 samé lidi (mě a lišku) mě nebaví.
Hrozně by mě to zajímalo, moc ráda bych se pro vás zlepšila, aby mě někdo zase někdy o něco požádal :( Moc mě to mrzí
Jestli vám vadí třeba můj vkus? Ořezy? Styl? Vážně, řekněte mi to.

Děkuji,
Alush

Gecos Messi

17. června 2012 v 10:39 | Alush
Jméno: Gecos Messi
Přezdívka: Gecosek

Plemeno: PRE
Pohlaví: Hřebec
Matka: --
Otec: --
Datum narození:
12.7.2007
Zaměření:
Anglie
Ocenění:
--
Potomci: --
Značka: Peter Stone CM
Stručné info: Poměrně mladý hřebec, kterého mi prodala (malovala ho) Mazel na CLS 2012, moc jí děkuji :) Má krásnou barvičku a výrazné oči.


Peter Stone

17. června 2012 v 10:38 | Alush
Caesar the King
Comrade Rasputin ♂
Sunny Day ♂
Rabbani Seth
Rock Me Baby ♂


Dhakiyah ♀
Magnum Psyche ♂

Kreslím... dráček+ foto ze zoo Liberec

16. června 2012 v 12:09 | Alush |  Grafika
Ahojte :)
zase jsem tvořila, nebudu to okecávat :D
Takový dráček.. :D program na obrysy mi trochu zblbnul, takže jsou ty čáry takové všelijaké
Jinak, včera jsme byli se třídou v zoo Liberec :) fotky mám hrozné, raději koukněte k lišce ;) když koukám na její, tak se můžu jít s těma svýma zakopat :D ale jedna je celkem povedená tak vám ji sem dám
Miluju kočiškýý ♥ Tygr Paris, krasavec
Tak se mějte, pokusím se oběhnout ranche :D Jsem nějaká líná..
Alush

Konec školního roku

13. června 2012 v 18:49 | Twetty |  Deníček ranche
Zdravím lidičky,
už jsem hodně dlouho nepsala. Určitě jste si všimli, že stáj Schleichů je pořád prázdná, já už pár fotek mám, jen je sem musím dát, ale slibuji, že tu budou vo nejdříve, to víte, mamka :D.

Jinak, už se nám pomalu blíží prázdniny, ale také den rozdávání vysvědčení. Kolik z Vás je se svým výzem spokojený a kdo ne ? Tak se ukažte :D. Já osobně vyznamenání nemám, ale myslím, že jedna (možná dvě) trojky nikoho nezabijí, jo celkem mě to štve, že poprvé vyznamenání nemám, ale taky jsem ráda, že mi alespoň kámoši ze třídy nebudou říkat "šprte" :D. Na druhou stranu, každý musí počítat, že den, kdy se objeví pár trojek, čtyřek, či dokonce pětek nastane :). V osmé třídě už máknu, to už ale fakt :D! Žádné nohy na lavici, cucání lízátka a usínání, prostě ne :D! Teď už musím zabrat a psát dobrovolné DÚ a referáty :D.
To je vše, přátelé, zase napíšu :).

Krásný zbytek večera,
Twetty

Nepřítomnost

12. června 2012 v 16:41 | Alush |  Novinky
Ahojte :)
Omlouvám se za nepřítomnost, nějak nemám čas. V pondělí písemka z ájiny, dnes z čtenářského deníku, zítra čtvrtletka a ošklivé zkoušení z němčiny (mě ty slouvíčka prostě nejdou :/), ve čtvrtek národní konference "Já, občan", v pátek jedeme do zoo Liberce. Jsem ráda alespoň za tu zoo, ikdyž pomale se to klidní. Bohužel mi příjde, že si teď poslední 2 týdny kazím prospěch, a to dost. Nejsem schopna se pořádně soustředit, což mě dosti mrzí.

Jinak, o prázdninách budu mít dost času, skoro nikam nejedeme :) takže kdyby byl někdo na pokec, nebo chtěl nějakou grafiku, tak má příležitost.

Ještě mimochodem.. nechtěl by se mnou někdo na tábor od 28.7.- 4.8. sem http://www.farmagg.cz/ (Mšeno) :D já tam chci jet 100%, jen by bylo fajn kdybych tam někoho znala.

Hezký den,
Alush