Dny plné slunce

27. května 2012 v 10:40 | Alush |  Deníček ranche
Ahojte :) omlouvám se, že jsem "dlouho" nic nenapsala :/ Tak vám vylíčím, jak probíhala druhá polovina tohoto týdne.

Ve středu jsme měli ve škole 3 hodiny tělocviku, venku. První hodinu kluci skákali do dálky, holky měly skákat do výšky, tak jsem se ujmula funkce zvedače tyče :D. Druhá hodina byla kombinací volejbalu a přehazky, pořádně jsme nevěděli, co si zahrát a třetí hodina házená, tu už v životě hrát nehodlám... :D Odpoledne oříci, chudák liška, když šla pro Iru, tak jí Bára (poncl) protrhla ohradník :D, ale všichni přežili, jen bylo hrozná vedro.

Pokračujeme čtvrtkem, ve škole nuda, až na to, že byl děják a nečekala jsem, že ho hned budu dopisovat.. no takové překvápko, takže jsem to tam nějak okecala, minimálně polovinu budu mít špatně, uvidíme. Odpoledne zase koně :D, chvilku jsme sledovali, jak Paris skáče, nějak se mu nechtělo. Terka chtěla počkat na Páju s Lukášem, myslela, že tam ještě nejsou, ale najednou tam přišli oba s nasedlanýma koněma a my neměli ty koně ani přivedený z pastvy :D Nechápu jak, ale úplně jsem zapoměla, jakou stranou se nandavají třmenový řemeny, takže jsem zdržovala, ale zvládlo se to a jelo se ven. Pájin poník Daisy je hrozně vtipnej :D Když se jelo po louce ve vysoký trávě, tak se úplně ztrácela.

V pátek jsme měli s naším týmem na občanku, na "Já, občan" charitativní akci na Poděbradském ostrově, pro zvířátka (Záchranná stanice Pátek), takže celý den venku. Dopoledne se nám tam nacpali nějací sedmáci, to jsme tam měli program pro dojednané školy a o těhle jsme vůbec nevěděli. Nějak jsme to nakonec zvládli. Pak jsme ještě s pár holkama se šly opalovat na molo u Labe, nevím, co všem přišlo úchylnýho na tom, když jsem se tam opalovala jenom podprsence :D (samozřejmě jsem dole něco měla, měla jsem na sobě totiž šaty :/ ). Odpoledne bylo v pohodě, vybírala jsem vstupný, s holkama jsme si pouštěli One Direction, prostě klídek.

Včera jsem byla s Terkou na závodech, to brzké vstávání mi příliš nevyhovuje, ale kupodivu jsem to zvládla :D Když se nemusí vstávat brzo do školy, je to hned lepší. Jelo se až pod Kunětickou horu, Terka nezávodila, ale skákal Lukáš s jejím koněm (Sulťou) a ještě brala její druhou klisnu Fíbí. Bylo tam takové travnaté parkoviště, kde lidé vykládali koně, sedlali, krokovali atd.. protože Terčiny rodiče, Terka a trenérka se koukali na Lukáše, tak jsem tam zůstala sama a hlídala jsem Fíbinku, která měla docela dost energie a stýskalo se jí po Sultíkovi, takže jsme to několikrát obešli dokola. Když jsem pak krokovala a hlídala Sulťu a Terka trénovala na opracovišti s Fíbinkou (jenom normální trénink, s Fíbí se bude skákat až příští rok), tak to bylo v pohodě, to jsem si sedla a on žral a žral.

No a dnes? Plánuju udělat diplomky na Symphony Live Show, která je už příští sobotu :) těším se na vás!
Dhakinka&Gecosek :)) ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pompin pompin | Web | 27. května 2012 v 11:14 | Reagovat

Super týden, těším se na SLS :)

2 Koník Koník | Web | 27. května 2012 v 12:03 | Reagovat

Né! Já nesnáším tělocvik... :D Prostě jsem antitalent na jakékoli sporty krom jezdectví a atletiky... :D Tak....kdo by co po mě chtěl s mýma 150 cm a 40 kily...:D
Koníci! Hmm... chce se mi jít zítra jezdit :P Také miluju pozorování tréninků - je to moc moc zajímavé a taky se učíš :)
Je to teda trochu intimní téma, ale taky jsem párkrát přemýšlela (:DD), proč holky dělaj povyk, když je někdo vidí v podprdě, když jsou vlastně podprsenka a dvojdílný plavky to samý... x)))
Jé! Holky, vy máte život! Také bych chtěla s někým jezdit na závody, chodit do oddílu, né, ono ú nás v okruhu 50 kilometrů nic takového není!! :'/ Chodím do stáje, kde se pořádají jen vyjížďky do přírody a můžu být ráda, že mně tam už znají a mám privilegium na pár věcí navíc.... :O :(

3 Naervon Naervon | Web | 27. května 2012 v 12:21 | Reagovat

Taky se na vás těším :))
Tolik ježdění ti závidím, písemku už méně... ale děják by byl u mně v pohodě :D
To taky nechápu, bikiny jo, ale spodní prádlo tabu ://

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama