Další část týdne za námi

30. května 2012 v 19:58 | Alush |  Deníček ranche
Ahojte :)
nevěděla jsem, co dát jako nadpis..
Dneska fajn den, až na to, že jsem ve škole myšlenkama jinde, úplně jinde (kde, to se mi říkat nechce :D), s příroďáku kulaťoučká trojka ze zkoušení, protože jsem se i doma učila na něco jiného a myslela jsem si, že budu dopisovat. Sice mě napadaly odpovědi (jak jsem pak zjistila, tak byly správné), ale nějak jsem neměla chuť nic říkat, v hlavě už mám prázdniny, prostě jí na to peču :D Nevím, co to se mnou je, většinou jsem hrozně rozklepaná a všechno a teď mi bylo ukradené i toto.
Odpoledne koně, s liškou jsme byli na pastvě a trenérka nás nechala, ať si jezdíme samy, což mi vyhovovalo, akorát se mi nepovedlo Matýska nacválat, budu to ještě muset dopilovat :D. Dost mě mrzí, že i od Appy mají Stony všichni tak brzo a já doufala, že toho mýho budu mít už na SLS (a to je asi měsíc v česku) a člověk se na poslední chvíli dozví, že slečna nejede :( Abych pravdu řekla, zhnusilo mi to najednou všechny Stony. Když jsem se na ně koukla i na eBay včera, mohla jsem žasnout, teď jak na to koukám, přišlo mi, že už to nemá takovou "šťávu".
Uvažuji o prodeji nějakých BH, ale zase by se to mohli koníci dostat k někomu, který by ho poslal dál a to by mi bylo líto, takže zatím všichni zůstávají (jenom mohu nabídnout rozdělaného CM classics jednoroha :D možná ho jednou dodělám, jednou..). Ráda bych nějaké živé zvířátko, hrozně bych chtěla nějakou kočičku, nejlépe z útulku, třeba přeškemrám tátu k narozkám ♥, sice už dlouho sním o pejskovi, ale to se mi nevyplní, hadů se bojí mamka, kvůli slepicím nebudu mít páva a papoušci se mi líbí jenom ti hodně drazí, ale nevím, jak je to hlučné a jak dlouho bych to já (nebo naše vesnice) vydržela.

Nějak jsem se rozepsala :D
No doufám, že se máte hezky, zítra jdu zase na koně, tak asi napíšu zase v neděli, protože mám ještě dost práce ohledně SLS.

Hezký zbytek týdne,
Alush
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama